TettPå Håndball

Av: NTH

Siden oppdateres fortløpende:

Neste episode

Tirsdag 1.desember kl. 20.30
S1 E15: Månedens lag, EM, rundens overraskelse m.m

Gjester: Kristian Stranden (SønderjyskE), Inge Aas Eriksen (FyllingeBergen), Simen Søgaard (Sandefjord Håndball)


Tidligere episoder

S1 E14 :
24. november

Korsbåndskader, skadeforebyggende og gjennomføring av ligaen denne sesongen

Gjester: Grethe Myklebust (professor ved Norges Idrettshøgskole) er med for å snakke om korsbåndsskader og skadeforebyggende.
Hein Barthold (daglig leder NTH) er med for å snakke om gjennomføringa av ligaen, både i hall og på streaming.

S1 E13 :
17. november

Gjester: Erik Langerud fra Norges Håndballforbund, Emil Midtbø Sundal (BSK), Alexander Westby (DHK) og Marit Røsberg Jacobsen (Esbjerg).


Tirsdag 10. november kl. 20.30 S1 E12 :

NM spesial og EM for kvinner og et spennede comeback av dommerparet Guro Røen og Kjersti Arntzen

Gjester: Landslagstrener Thorir Hergeirsson, Kjersti Arntsen, Olaf Hoffstad (ØIF)




S1 E11 : Månedens lag og Nyheter
3. november

Gjester: Jonas Wille (Mors-Thy), Tobias Grøndal (Elverum), Candy Jabateh (Fana) og Stine Liden (Storhamar)




S1 E10 : Kvart Konge og Mesterskap
27. oktober

Gjester: Kristian Bjørnsen, Harald Bredeli, Malin Holta (Sola), Andrea Rønning (Fredrikstad) og Mats Bjørnstad (Bækkelaget).

S1 E9: Hvor ble det av Andre Lindbo?
20.oktober.
Covid19, høy temperatur, flere røde korte, helter, råtasser og sist men ikke minst – jobbsøknad fra Andre Lindboe. Se episoden nå!

Gjester: André Lindboe, Tiril Spæren (Oppsal), Magnus Langeland (Sandefjord), Alexander Lein Martinsen (Fjellhammer), Anniken Wollik (Rælingen).


S1 E8 – 13.oktober
Jakten på Kongepokal og annen ære
Gjester: Ola Lilllelien (Drammen), Anniken Obaidli (Molde), (Tobias Rivesjö (Runar), Christine Karlsen Alver (Fana) og Marielle Martinsen (Aarhus United).

S1 E7 – 6. oktober:
Rosa Måned, Månedens lag og Veien til Cupfinalen
Gjester: Julie Bøe Jacobsen (Byåsen), Kasper Lien (Halden), Toke Schrøder (Halden), Svein Strømberg (Rælingen), Petter Andersen og Kirsten Birkeland

S1 E6: Konge, Dronning og Fedreland
Tirsdag 29.september
Gjester: Kristijan Jurisic (ØIF Arendal), Josefine Intelhus (Tertnes), Lars Eggen Rismark (Kolstad), Alma Hasanić Grizović (Larvik), Tonje Larsen.

S1 E5: Norge og Europa
Tirsdag 22.september
Gjester: Karoline Lund (Aker), Thomas Solstad (Elverum), Fredrik Ruud (FyllingenBergen), Stian Brevik (Haslum), Bent Dahl og Daniel Birkelund (S)

S1 E4: Full fart
Tirsdag 15.september
Gjester: Henny Reistad (Vipers), Sindre Aho (Drammen), Sebastian Waage Mossestad (Viking), Mari Finstad Bergum (Flint), Mads Fredriksen (Elverum), Sebastian Barthold (Aalborg)

S1 E3: Alt går etter planen
Tirsdag 8.september
Gjester: Sander Heieren (Drammen), Ane Mällberg (Rælingen), Eirik Hybertsen (Fjellhammer), Kine Kvalsund (Volda).

S1 E2: Endelig i gang
Tirsdag 1.september
Gjester: Heine Ernst Jensen. (Nærbø), Eirik Haugdal (Fredrikstad) og Eirik Köpp (Kristiansand).

S1 E1: Premiere. Pilot og Ekstra Avkast Magasin
Tirsdag 25.august
Gjester : Magnus Fredriksen, Emilie Hovden, Tor Odvar Moen, Steffen Stegavik, Marinko Kurtovic, Børge Lund, Ole Gustav Gjekstad, Jørgen Laug og Stian Gomo.