Lag det beste heiaropet til Håndball-EM – Vinn transport og billetter til Norge–Tsjekkia! – Norsk Topphåndball
Foto: Paul Fekjær

Lag det beste heiaropet til Håndball-EM – Vinn transport og billetter til Norge–Tsjekkia!

Vis frem ekte håndballglede! 
Jenssen Mobility og Norsk Topphåndball inviterer ditt lag til å delta i konkurransen om transport og billetter til EM-kampen mellom Norge og Tsjekkia – lørdag 17. januar i Unity Arena.

Vi i Jenssen Mobility er stolt sponsor av Norsk Topphåndball, og nå vil vi feire norsk lagånd slik vi kjenner den best – med jubel, energi og fellesskap!

Derfor inviterer vi lag til å delta i vår heiarop-konkurranse. Vinnerlaget får en uforglemmelig tur til Håndball-EM 2026.

Premien

Den heldige vinneren får:

  • Transport tur/retur med buss fra Jenssen Mobility
  • Inntil 20 billetter til kampen Norge – Tsjekkia
  • En kveld fylt med samhold, jubel og ekte håndballglede

Vi sørger for reisen – dere sørger for stemningen!

Slik deltar dere

1. Samle laget
2. Lag et heiarop som avsluttes med: EM starter med Jenssen!
3. Del videoen på Instagram, Facebook eller Tiktok
4. Husk å tagge: @jenssenmobility og @topphandball
5. #emstartermedjenssen

Når dere har delt videoen med riktige tagger og #, er dere automatisk med i trekningen!
Ved å delta i konkurransen samtykker du til at vi kan dele bidraget ditt i våre sosiale medier-kanaler.

For lag som holder til mer enn to timers kjøretur fra Oslo, avtales henting på et egnet sted. Jenssen Mobility sørger for transport videre – vi henter dere og kjører dere trygt tilbake etter kampen.

Frist for deltakelse: søndag 1. desember

Spørsmål?
Ta kontakt med Farooq hos Jenssen Mobility:
[email protected]

Klar for å heie Norge frem til seier?
Grip sjansen, samle laget og lag et heiarop som får tribunen til å koke!


Del deres heiarop nå – for EM starter med Jenssen!